top of page

ben kimim?

Proje yönetimi nedir, hayalleri gerçeğe dönüştürmekten başka... 2004 yılında ilk yola çıktığımda, amacım 60'a yakın gencin yurtdışında kendi uzmanlık alanlarıyla ilgili eğitim almalarını, yaşam deneyimleri ve kültürel birikimlerini geliştirmelerini sağlamaktı...

Bugün geçirdiğim 18 yıla baktığımda bu nacizane çabanın ne kadar büyüdüğünü görüyorum. 

Avrupa Birliği ve diğer çeşitli fonlar sayesinde, bugüne kadar çok sayıda çocuk, genç, yetişkinin yurt dışına gitmesini ve kültürel ve mesleki anlamda kendilerine geliştirmelerine olanak sağladığımı fark ediyorum. 200'ü aşkın kişi bu sayede hareketlilik sağladı. 

Sadece bu değil, depremden bina yalıtımına, sokak sanatlarından sirke, müzikten tiyatroya, çok sayıda konuda eğitim programları, müfredatlar, eğitim materyalleri, seminer, konser, toplantı, saha analizleri gibi çok sayıda aktiviteye imza attım.

Türkiye ve Avrupa Birliği'ne üye ülkelerde, hatta üçüncü ülkelerde ihtiyaç duyulan herhangi bir konuda proje yaparak, o alandaki eksikliği gidermeye çalıştım. 

Ben gördüğüm bir sorunun çözümü için hayaller kurdum, sonra bu hayalleri proje haline getirip gereken yerlerden fon sağlayarak, gerçeğe dönüştürdüm. 

Sadece ben hayal etmedim, hayalleri olan ancak bu hayali nasıl gerçeğe dönüştüreceğini bilemeyen çok sayıda kişi ve kurum, benimle birlikte bu uzun ama keyifli yolda yürüdü. Onlara hayallerini nasıl gerçekleştireceklerini gösterdim, kendime yol arkadaşı yaptım.

Her gün birileri bana ihtiyaçlarından ya da hayallerinden bahsediyor, ben de onlara bunları gerçeğe dökmenin yöntemlerini gerek eğitimlerle gerekse proje danışmanlığı yoluyla göstermeye çalışıyorum.

Proje yapmak isteyen, fikri olsun olmasın destek almak isteyen herkes, tüm kurumlar bana ulaşabilir...

YAPABİLECEKLERİMİZ

PROJE YAZIMI

Avrupa Birliği projesi yapmak istiyorsunuz, üstelik bu konuda bir fikriniz, bir ihtiyacınız var ancak bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda bilginiz yok. Benden destek alabilir, sizinle birlikte projenizi üretebiliriz. 

PROJE YÖNETİMİ

Onaylanmış bir projeniz var. İdari takipler, raporlamalar, finansal belgelerin düzenlenmesi, uluslararası işbirlikleri sizin iş yükünüzü fazlasıyla arttırıyor. Üstelik hata yaparak fonunuzu kaybetmekten çekiniyorsunuz, benden destek alabilirsiniz.  

PROJE YAZIMI EĞİTİMİ

Proje yazmayı öğrenmek veya kurumunuzdaki çalışanların proje yazımını öğrenmesini istiyorsunuz. İhtiyaçlara göre tasarlanmış hibe eğitimlerim size faydası olacaktır. Eğitimler, birey veya gruplara, kısa ve uzun süreli olarak verilebilir. 

PROJE YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Projeniz geçti ancak nasıl uygulayacağınızı öğrenmek istiyorsunuz. Size özel tasarlanmış eğitimi alarak yola çıkabilir, sorun yaşamadan süreci tamamlayabilirsiniz. 

DANIŞMANLIK

Proje yaratım veya yürütülmesi konusunda farklı noktalarda ihtiyaçlarınız olabilir. Örneğin İtalya'dan bir IT şirketi, Polonya'dan bir üniversite, Almanya'dan bir meslek okulunu ortak olarak arıyor olabilirsiniz. Ya da proje final raporunu yazmakta sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Spesifik taleplerinizde de benden destek alabilirsiniz. Geniş uluslararası ağım size istediğiniz ortağı bulmada yardımcı olacaktır. 

About: Services
bottom of page