top of page

HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Türkiye ve Avrupa'nın çok sayıda ülkesinden çeşitli kurumlara proje hazırladım. Onaylanmış projelerinde ihtiyaç duydukları konularda a destek verdim. Yüzlerce kişiyi yurt dışına götürüp eğitim almalarına, sosyal, kültürel, akademik, yabancı dil ve mesleki bilgi ve becerilerine geliştirmelerini sağladım. Ulusal ve uluslararası kurumlar arasında kısa ve uzun süreli işbirlikleri oluşturdum. Çeşitli gruplara - gençler, eğitmenler, STK temsilcileri, yöneticiler - konuyla ilgili eğitimler verdim. Saha-sorun analizi, kalite denetimi, bütçe yönetimi, analiz ve raporlama konusunda çalışmalar yaptıl. Çalışmalarım sonucunda çok sayıda kişi ve kurum çeşitli kazanımlar elde etti. Neden bir sonraki siz veya sizin kurumunuz olmasın, arayın konuşalım....

PROJE YÖNETİMİ

Projeniz onaylandı ya da bir projeye ortak oldunuz ancak yürütürken sıkıntılar yaşıyorsunuz, buyrun çözüm olalım.

EĞİTİM

Kurumunuzun veya sizin proje fikri oluşturulmasından, yazımına, başvuru ve değerlendirme aşamasından yürütülmesine kadar pek çok konuda eğitim ihtiyacı olabilir. İhtiyaca göre düzenlenmiş eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

PROJE YAZIMI

Fikriniz var ancak nasıl gerçeğe dönüşeceğini bilmiyorsunuz. Buyrun konuşalım, belki fikri de birlikte buluruz.

DANIŞMANLIK

Projeniz içerisinde ihtiyaç duyacağınız saha analizi, kalite denetimi, hedef kitle araştırması gibi faaliyetler için danışmanlık hizmeti verilir.

Daha fazlası >
bottom of page